меню
Отримати знижку

RU

UA

0
0

Аксессуар COSMIC DINER-METEORITE

1 409 грн грн

23 в наявності

Аксессуар COSMIC DINER-METEORITE от итальянской фабрики SELETTI  набор стаканов из двойного стекла, напоминающих поверхность метеорита.

  • Артикул:10935
  • Наявність у салонах:Леси Украинки,Сапсан
  • Колір: Золотой,
  • Матеріал:Стекло
  • Леси Украинки,Сапсан
- +
Замовити дзвінок

Опис

Аксессуар COSMIC DINER-METEORITE

Итальянская фабрика SELETTI это история видения и эволюции. С момента своего основания в 1964 году компания преследовала свою цель – максимально использовать профессионализм, сервис и, прежде всего, бесконечные исследования продуктов, стремясь к совершенству, инновациям и оригинальности.

COSMIC DINER-METEORITE — набор из шести фантастических стаканов. Изготовленная из стекла с двойными стенками, стеклянная посуда черпает вдохновение во вселенной. Cosmic Diner предлагает блюда с очаровательными изображениями, столовые приборы и аксессуары с бронзовой отделкой, учебные пособия по космическим полетам.

Ознакомиться и приобрести аксессуара COSMIC DINER-METEORITE итальянской фабрики SELETTI вы можете в одном из наших салонов в Киеве, Харькове и Одессе.

ДИЗАЙН: Seletti.

МАТЕРИАЛ: Стекло.

Про фабрику SELETTI

Доставка та збірка

ДОСТАВКА ТА ЗБІРКА МЕБЛІВ

Доставка — це один з найважливіших етапів у покупці меблів. З одного боку, обрано модель, забарвлення, габарити та інші параметри – все готове. З іншого боку, оплачені меблі треба доставити та встановити у будинку. Транспортування є трудомістким процесом. Навантаження, перевезення, розвантаження та підйом виробів потребує грамотного підходу.

Перед доставкою замовленого вами товару з вами зв'яжеться менеджер відділу доставки, для погодження дати та часу. Меблі будуть доставлені в зручний для вас час.

Доставка по Києву, Харкову та Одесі здійснюється безкоштовно при замовленні від 1500 грн.

Доставка за межі міста (в межах області) здійснюється за тарифом – 70 грн/км.

Доставка по Україні (далекі відстані) здійснюється за тарифом – 50 грн/км. Підйом меблів у будинках без ліфта здійснюється за тарифом – 60 грн/поверх за одиницю.

Професійна збірка меблів допоможе швидко та якісно підготувати меблі до експлуатації. Наші фахівці за короткий термін забезпечать повноцінну установку та збірку вашого замовлення.

Детальну інформацію про доставку та збірку меблів, способи оплати, гарантії та сервісне обслуговування ви можете переглянути тут.

Новинки

Стол ORBITAL

246 456 грн.

Пуф POF

10 416 грн.

Свічник LUME

9 282 грн.

Скамья YO!

18 984 грн.

Библиотека HANGAR

75 516 грн.

Ковер NEAT

45 696 грн.

Стол ALPHA

116 004 грн.

Стіл CARTESIO

162 876 грн.

Розпродаж

-50% Ваза  PUMPKING

Ваза  PUMPKING

25 872 грн.

12 936 грн.

-40% Часы  ISTANTE

Часы  ISTANTE

40 425 грн.

24 255 грн.

Переглянуті товари

Замовте консультацію спеціаліста

Отримати знижку

Стол журнальный ELAS

під замовлення