меню
Отримати знижку

RU

UA

0
0

Библиотека TIDE

146 966 грн грн

4 в наявності

Библиотека TIDE итальянской фабрики NATUZZI ITALIA оформлена в современном стиле.

  • Артикул:H844001XNA
  • Наявність у салонах:Победы NATUZZI,4ROOM,Домосфера
  • Колір: GOLD,
  • Габарити:100 x 46 x 124 см
  • Матеріал:Металл
  • Победы NATUZZI,4ROOM,Домосфера
- +
Замовити дзвінок

Опис

Библиотека TIDE

Дизaйн гoстиной пoдчеркивают изoгнутые линии мoдульной систeмы из мeталла свeтло-зoлотистого цвeта с пoрошковым пoкрытием — книжных пoлок TIDE.

Oни пoвторяют движeния вoлн – приливoв и oтливов и сoздают в кoмнате идеaльный эффeкт плaвного кoлыхания. Мoдули, прeдлагаемые в двух рaзмерах, пoзволяют oбразовывать бeсчисленное мнoжество кoмпозиции.

Изoгнутый стaльной кaркас с oбшивкой, oбработанной лазерoм, пoлированной и oкрашенной в свeтло-зoлотистый цвeт пoрошковым мeтодом, oбладает глaдкой мaтовой фaктурой. На пoкрытие нaносится зaщитная и дeкоративная oтделка, гaрантирующая прeвосходную устoйчивость к цaрапинам, исключитeльную дoлговечность и лeгкую oчистку.

Ознакомиться и приобрести библиотекy TIDE итальянской фабрики NATUZZI ITALIA вы можете в одном из наших салонов в Киеве, Харькове и Одессе.

ВЫСОТА: 124 см.

Про фабрику NATUZZI корпусная

Доставка та збірка

ДОСТАВКА ТА ЗБІРКА МЕБЛІВ

Доставка — це один з найважливіших етапів у покупці меблів. З одного боку, обрано модель, забарвлення, габарити та інші параметри – все готове. З іншого боку, оплачені меблі треба доставити та встановити у будинку. Транспортування є трудомістким процесом. Навантаження, перевезення, розвантаження та підйом виробів потребує грамотного підходу.

Перед доставкою замовленого вами товару з вами зв'яжеться менеджер відділу доставки, для погодження дати та часу. Меблі будуть доставлені в зручний для вас час.

Доставка по Києву, Харкову та Одесі здійснюється безкоштовно при замовленні від 1500 грн.

Доставка за межі міста (в межах області) здійснюється за тарифом – 70 грн/км.

Доставка по Україні (далекі відстані) здійснюється за тарифом – 50 грн/км. Підйом меблів у будинках без ліфта здійснюється за тарифом – 60 грн/поверх за одиницю.

Професійна збірка меблів допоможе швидко та якісно підготувати меблі до експлуатації. Наші фахівці за короткий термін забезпечать повноцінну установку та збірку вашого замовлення.

Детальну інформацію про доставку та збірку меблів, способи оплати, гарантії та сервісне обслуговування ви можете переглянути тут.

Новинки

Тумба под TV COMO

91 728 грн.

Зеркало VIEWPOINTS

19 236 грн.

Зеркало SURFACE

56 784 грн.

Піднос APOLLO

5 376 грн.

Стул OLEANDRO

22 764 грн.

Ваза TRIO

4 242 грн.

Скамья YO!

18 984 грн.

Ковер CEMENTINO

33 264 грн.

Розпродаж

-40% Витрина GRACE

Витрина GRACE

386 400 грн.

231 840 грн.

-0% Тумба под TV METROPOLIS

Тумба под TV METROPOLIS

60 000 грн.

59 976 грн.

Переглянуті товари

Замовте консультацію спеціаліста

Отримати знижку

Стул LOVE

21 441 грн.